Коментарі

     
 
 
 
 
 
Hib (анонімно) 11 червня 2009  Фоззі: Про що не співають

Никого позиции ремесла не интересуют, как и стилистика. Вся литература сегодня погрязла в этих понятиях.
"Тепер самі оповідання. Звісно, для того, щоби навчитись писати якісні оповідання, треба написати деяку кількість неякісних. Зазвичай усе відбувається природно – поки людина ще не дозріла, її твори нікого не цікавлять. Потім якесь оповідання друкують у газеті, потім – повість у журналі, а там вже недалеко до роману книжкою."
Мусор это все путь литературного калеки. Согласен писать нужно и много. Стиль прийдет, и "выпишется" и все прочее, проблема сейчас у всех в другом нет ИДЕЙ сегодняшних пискателей читать противно чесно ни одного стоящего произведения за лет 20 не встретил либо описалово либо как нибудь так. Не трогайте людей время рассудит делает и хорошо пусть сам все поймет.
А вот это меня убило
– "Взагалі-то досить важко, коли ти в літературі ще зовсім маленька дитина, нічого не знаєш-не вмієш, конкурувати з досвідченими і дорослими, які життя поклали на олтар, де ти вигулюєш собаку." Кто??? Гдеее???????

маленька дитина )))) зато от души, без рецензий критиков и прочих знатоков как должно выглядеть яблоко. Кто сказал что они правы??? Кому нужен бред служителей алтарей. Это мертвячина которая мешает пробится мыслям.

P/S почитайте "Не хлебом единым" и "Белые одежды" там четко и ясно.

 
 
 
 
 
 
evchupa 
Євгенія Чупріна 28 квiтня 2009  Самі ви порнографія! або Олесю Ульяненку заборонили «Жінку його мрії»

Але ж 5000 примірників були надруковані і не продані, це збитки.
Прокуратура запросила, наприклад, інтернет-видання "Фраза", а на суді газети "Блік" з Нацкомморалі я сама була, комісія намагається закрити газету.
Але дійсно народ зацікавився тільки Ульяненко, можете сміятися чи плакати. Бо він відомий письменник, представник культури. І за нього вступилися інші письменники, наприклад, нещодавно по СТБ в новинах - Ліна Костенко. Яворівський написав листа до Нацкомморалі і видавництва. Також з цього приводу висловлювалися іноземні письменники, навіть російський ПЕН-клуб. Про це також неодноразово говорили на радіо "Свобода".
Могло таке бути з-за того, що бомбили якісь інтернетівські ЗМІ чи, перепрошую, симпсонів? Отож.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
galochka 
Галочка Blackbird 19 лютого 2009  Самі ви порнографія! або Олесю Ульяненку заборонили «Жінку його мрії»

щодо чаю, то це, певно, ще один приступ ментального мазохізму. Бити своїх і бити по своїм,(щоб чужі боялися) для українців звична справа. Звичайно, цікавіше читати Уельбека чи Міллера, ну куди нашим письменникам до них... Наші так не напишуть, це не вставляє... інколи таке кажуть не тому,що справді є змога з чимось порівняти, а просто, тому що "наші". Я б ще багато що сказала на цю тему,але література, на жаль, не мій профіль)), хоча, проблема все та Ж. Можна, для прикладу, не слухати і не любити нашої музики, бо коли ти знайомий з апологетами британського року, для прикладу, то, звичайно, серед наших ти не почуєш ні Гендрікса, ні Блекмора, ні Пейджа, ні теде...(( У нас немає своїх Цеппелінів, Ролінгів, Флойдів. І ніколи не буде, бо може і не треба)) "можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки ..." Особисто я вирішила для себе цю дилему так, що це просто треба любити, а не вмикати свої критичні меломанські інтелектуальні архіви, як у випадку з музикою. ну і, звичайно, робити скидку на те, що наші потребують нашого ж захисту і нашої ж уваги та розуміння. Дуже важко собі уявити, що у якійсь іншій демократичній* країні світу, тій самій Британії, наприклад, стався б подібний прециндент з книжкою, і реакція деяких "співчуваючих" "небайдужих людей" могла б бути такою як у нас:"Забанили, то й гарно"...

 
 
Денис Роспутний (анонімно) 18 лютого 2009  Самі ви порнографія! або Олесю Ульяненку заборонили «Жінку його мрії»

Видно долго искал такую типографию, которая наконец запретила бы печатать... Иначе выпущенные в других типографиях экземпляры этой книжки, которая продается несмотря на запрет, не расхватывали бы так...

Ну если уж такой необъективный и тупой этот Костицкий, то давайте и мы, "адекватные творческие единицы", тоже не будем тупыми... Зачем хвататься за все, что не понравилось Костицкому без разбора... Или, если я согласен, что это гавно - так что - я такой же бюрократ как Костицкий?)) Ну кто же будет читать этого Ульяненка с его "засунув палець в анус", повторяющимися 4 раза на 2 страницах... Ну какая же это литература? Никто же не запрещает Уэльбэка с глотанием спермы и "піхвами, що рухаються".. Это же не литература, а текст, созданный в надежде, что моралисты забанят, а революционеры подымут кипиш и создатут автора ..здатый контр-культурный имидж... Это "фіточай "Енергійний", который пьешь и засыпаешь, а все равно пьешь... (Прочитал у кого-то из наших адекватных писателей такое сравнение с такой нашей литературой...) Костицкому повезло, он реально забанил гавно, хотя и не художественным соображениям...

 
 
 
Сторінки: 41234next
    Ctrl →